تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
یخچال فریزر کنوود محصول کدام کشور است؟

راهنمای انتخاب یخچال فریزر کنوود, انتخاب یک یخچال فریزر خوب و مطمئن می تواند آشپزخانه شما را کامل کند. یخچال فریزر کنوود یکی از یخچال های پرکاربرد و متنوع در این عرصه است. برای اینکه در انتخاب خودتان مطمئن باشید توضیحاتی درباره یخچال فریزر کنوود خدمتتان ارائه می کنیم.

یخچال فریزر کنوود محصول کدام کشور است؟

شرکت لوازم خانگی کنوود Kenwood در سال ۱۹۴۷ در شهر ووکینگ woking انگلستان تاسیس و شروع به فعالیت نمود. این شرکت کنوود توسط فردی به نام Kenneth Maynard Wood پایه گذاری شد. و جالب است بدانید در ابتدا پارکینگ خانه خود را برای شروع انتخاب کرد.

اکنون بعد از ۶۰ سال, کنوود به عنوان یک برند لوازم خانگی مطرح در سراسر جهان شناخته می شود که انواع لوازم خانگی و لوازم جانبی صوتی خودرو را تولید و عرضه می کند. حال به پاسخ سوال خواهیم رسید.

شرکت کنوود در کشورهای پاکستان, چین, انگلستان و ترکیه کارخانه هایی را تاسیس نموده است که تحت لیسانس این شرکت (کنوود انگلستان ) فعالیت می کنند. یخچال فریزر کنوود در کارخانه ی ترکیه تولید, مونتاز و به بازار جهانی عرضه می شود.

پس میتوان نتیجه گرفت تعمیرات یخچال فریزر کنوود به عنوان یک لوازم خانگی انگلیسی شناخته شده و در ترکیه و تحت لیسانس شرکت کنوود, مونتاژ و به بازار عرضه می شود.

کیفیت یخچال فریزر کنوود

کنوود یک برند انگلیسی و تولید در کشور ترکیه به هیچ عنوان نمی تواند یک لوازم خانگی بد باشد. کنوود بیشتر با لوازم خانگی کوچک خود را مطرح کرده است و در صورتی که در بازار لوازم خانگی داخل ایران دیده باشید, به ندرت شاهد یخچال فریزر در این مغازه ها برای فروش می باشید.

بیشتر تمرکز خود را بر روی لوازم خانگی کوچک معطوف کرده است. مشخصات یک مدل از یخچال فریزر کنوود که از لحاظ تکنولوژی و امکانات در حد متوسط است را در زیر می آوریم تا کاربران با سایر برندهای یخچال فریزر مقایسه کنند و خود شما تصمیم گیرنده باشید مبنی بر اینکه آیا یخچال فریزر کنوود خوب است یا نه ؟

بررسی و مشخصات مدل یخچال فریزر کنوود

Mode : Kenwood KFCA 630 SSEL
مشخصات یخچال فریزر کنوود Kenwoood
کشور سازنده ی یخچال فریزر کنوود, ترکیه است ( طبق توضیحات بالا ) و تحت لیسانس شرکت لوازم خانگی کنوود انگلستان
رتبه مصرف انرژی A
دارای صفحه نمایشگر دیجیتال برای کنترل یخچال
سیستم آبریز
سیستم کنترل دما جهت صرفه جویی در انرژی
دارای محفظه ای بزرگ برای سبزیجات و همچنین میوه ها
دارای ۳ طبقه ی شیشه ای و مقاوم در برابر حرات
جایخی مخصوص
سیستم انجماد سریع و همچنین سیستم انجماد برای ۸ کیلوگرم مواد غذایی در مدت زمان ۲۴ ساعت
دارای لاستیک ضد باکتری دور درب یخچال
تمام نوفراست دیجیتال برای عملکرد بهتر
محفظه خنک کننده با کنترل رطوبت برای اینکه مواد غذایی تازه تر نگه داری شود.

نتیجه گیری: کنوود بیشتر بر روی لوازم خانگی کوچک تمرکز کرده است و لوازم سنگین شرکت کنوود, تنوع مدل زیادی ندارند ولی در کل محصولات کنوود از کیفیت و قیمت بسیار خوبی برخوردار می باشند و میتوانند یک خرید ایده آل برای آشپزخانه و منزل شما باشند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در نمایندگی تعمیرات کنوود در ارتباط باشید.


ن : سروش
ت : شنبه 18 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)